Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Usług Społecznych w Górnie
Logo funduszy europejskiej, rzeczpospolita polska, unia europejska

Konkurs "Sposób na Sukces"

Utworzono dnia 08.03.2023

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XXIII edycję ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Inicjatywie tej, od 2011 roku, patronuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Ideą konkursu organizowanego od 2000 roku jest promocja: przedsiębiorczości na obszarach wiejskich i miastach do dwudziestu tysięcy mieszkańców; innowacyjnych rozwiązań sprzyjających podnoszeniu jakości życia na obszarach wiejskich, będących przykładami tworzenia i wdrażania "innowacji"; działań na rzecz ograniczania skutków niekorzystnych zmian klimatu; włączenia społecznego, zmniejszenia ubóstwa na obszarach wiejskich, ze szczególnym wsparciem zatrudnienia osób z grup defaworyzowanych na rynku pracy; przedsięwzięć efektywnie zrealizowanych przy wsparciu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i innych programów pomocowych.

Warunki przystąpienia do konkursu:

Do XXIII edycji konkursu "Sposób na Sukces" mogą być zgłaszane przedsięwzięcia uruchomione od 1 lipca 2021 r. do 28 lutego 2023 r.

Karta zgłoszenia udziału w konkursie należy przesyłać w terminie do 15 kwietnia 2023 r. bezpośredni do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, na adres: ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów.

Rozstrzygnięcie Konkursu „Sposób na Sukces” następuje do dnia 1 września 2023 roku.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 22 125 62 01, 22 125 62 02 lub na stronie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 68

W poprzednim tygodniu: 218

W tym miesiącu: 1695

W poprzednim miesiącu: 955

Wszystkich: 31058

Biuletyn Informacji Publicznej

 

ELektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

 

Usługi indywidualnego transportu DOOR-TO-DOOR

 

Senior+

 

Program Opieka wytchnieniowa MRiPS

       Opieka wytchnieniowa

 

Asystent Osoby Niepełnosprawnej MRiPS

Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością